Je to možné?


Bol raz jeden človek, ktorý bol ochotný spraviť všetko preto, aby bol po celý život šťastný, zdravý, slávny a bohatý. Každú chvíľku iba po tomto túžil, lebo sa mu v živote nedarilo, ako si predstavoval, až  sa jeho silná túžba zapáčila vládcovi tohto  sveta, ktorý využil svoju príležitosť a prišiel za ním v príjemnom svetelnom tele, aby mu ponúkol všetko, po čom túži:

“Počuj človek, poznám tvoje túžby a som jediný, ktorý ti ich môže splniť.”

Človek sa preľakol tejto peknej svetelnej bytosti a pýta sa so strachom:

“Kto si ctený pane?”

“Som vládcom tohto sveta a všetko, čo vidíš, mi tu patrí.”

“Ty si Boh?”

“Áno, som bohom tohto sveta a prišiel som splniť všetky tvoje túžby.”

“A prečo si mi ich rovno nesplnil, ak to chceš, ale prišiel si za mnou?”

“Lebo chcem niečo viac. Želám si, aby si bol mojim služobníkom a skrz teba, keďže chceš byť aj slávnym, budem obdarúvať aj ďalších ľudí, ktorí potom budú tiež mojimi služobníkmi a ty budeš ich duchovným vodcom.”

“Súhlasím! Tak mi prosím pane vysvetli všetko, čo mám robiť, aby si bol so mnou spokojný.”

“V poriadku, tvoj súhlas považujem za uzavretie zmluvy medzi nami dvoma. Teraz ti odovzdávam časť mojej sily, prostredníctvom ktorej budeme spojení a ktorou budeš robiť zázraky. Budeš prorokovať, liečiť chorých, hovoriť cudzími jazykmi, budeš premieňať hmotu, ale aj iné zázraky robiť, aby ti uverili, že si ten pravý, poslaný od Boha. Ak to budeš robiť, predstav si mňa, zavolaj ma v duchu a ja to spravím za teba. Nahlas môžeš povedať čo chceš, slová nie sú dôležité, ak sú mŕtve, dôležitá je vôľa a koho silu na to použiješ.  Ty musíš veriť iba mne. Tí, ktorí príjmu od teba časť mojej sily, ktorá je v tebe, stanú sa tvojimi poddanými a mojimi služobníkmi. Položíš im ruku na čelo a ak sa podvolia a príjmu dobrovoľne tvoju pomoc a túto silu môjho ducha, budú konať tiež podobné skutky, ak ti dostatočne uveria, ale nebudú mať takú moc, ako ty. Budú však pod tvojou mocou a len ťažko sa dostanú na slobodu.”

“Ako to myslíš na slobodu?”

“Proste ich myseľ a vôľa budú pod tvojou mocou. Budú ti nosiť peniaze a iné hodnotné veci, budú ti prinášať nových a nových otrokov. Však najdôležitejšie som ti ešte nepovedal. Dávam ti aj dar výrečnosti, dar príťažlivosti, dar múdrosti a ty založíš novú cirkev.”

“A načo cirkev? Veď ich je dosť?”

“Musí to tak byť, inač by ti neuverili. Musíš vedieť takmer naspamäť celú Bibliu a vedieť ju správne aplikovať na všetko tak, aby to sedelo k tvojim cieľom. Budeš ich učiť, že ak uveria tvojim slovám, tak budú bohatí, zdraví, šťastní, uznávaní, lebo Boh to tak chce a toto učenie podložíš veršami z Biblie – je ich tam dosť, ak ich správne povyberáš. Budeš ich učiť všetko, čo je v Biblii, ale s tým, nech sa už nestarajú o svoje hriechy a povieš im, že nech konečne uveria, že ich hriechy Boží Syn odtrpel za nich a že už nie sú hriešni, len musia prijať od teba dar môjho ducha. Povieš im, že je to Duch Svätý. A preto nech sa mu poddajú. Potom dostanú môj duchovný znak na čelo, aby boli rozpoznaní, ktorí sú moji, tak, ako je to napísané v Písme (Zjavenie Jána – znak šelmy). To im však nehovor. Ten znak ich bude chrániť pred vplyvom iných a rovnako sa im uzavrie komunikácia s nebeskými svetmi, aby zostali so mnou a mohli sa dokonale zaľúbiť do tohto sveta. Na jedno ťa však upozorňujem! Keď ich budeš učiť Biblické písmo, vyhýbaj sa najväčšiemu prikázaniu – Láske k Bohu na prvom mieste, lebo ich môžeme stratiť. Pretože ak by si náhodou niekto z nich vypestoval Lásku k Bohu, stratí lásku k všetkému, čo dostal odo mňa, zjaví sa mu Pravda a potom ťa odhalí a ty ho stratíš a s ním aj jeho finančnú podporu. Ale ostatní mu aj tak neuveria, lebo budú mať zatvrdnuté srdce a láske k Bohu  nikto neuverí, kto ju nezažije. Ty však povieš, že pomiatol sa a odpadol od viery. Preto, ak sa budú pýtať na lásku k Bohu, presvedč ich, že je to symbolicky myslené, že musia iba dodržiavať desatoro prikázaní a musia veriť, že všetko im už bolo odpustené na základe viery a láska je iba výmysel. To im musí stačiť.  Všetko ostatné ich môžeš učiť pravdivo, čítaj im Písmo, vykladaj ho, ale vysvetli im, že nemožno milovať niekoho, koho nevideli a preto je to iba symbolicky napísané. Preto nech nestrácajú pravú vieru a nepokúšajú sa o nepotrebné a navyše nemožné. Oni si musia zaľúbiť môj svet a ja im budem dávať rôzne veci, stále nové technické vymoženosti, aby nemuseli sami rozmýšľať, keďže budeš za nich rozmýšľať ty, alebo ich počítač. Aby si nemuseli nič pamätať, keď si za nich všetko zapamätá technika. Musia mať hojnosť a zdravie, aby nepotrebovali Boha, len nech si užívajú všetko, čo im ja dám. Potom budú moji. A hlavne im zjednoduš ich vieru, nech sa netrápia pre svoje hriechy, ale nech tancujú a tešia sa a nech sa nesnažia zbytočne pracovať na sebe, ale povedz im, že bez daru ducha, ktorý môžu dostať skrz teba, nezmôžu nič sami. Na všetky tvoje tvrdenia im ukáž Slovo z Biblie, nech si ho sami prečítajú a presvedčia sa, že máš pravdu. “

Reklamy

6 komentárov

 1. Teta? ???“—Áno, som bohom tohto sveta a prišiel som splniť všetky tvoje túžby.”
  Je to ujo Satan – Hospodin ? čo je našim bohom?
  A nie sme Bohovia, teda časti BOHA všetci?
  Tak kto, je našim trénerom a učiteľom?
  Ujo Satan, je náš stvoriteľ a školiteľ ? Jeho je toto školiace stredisko, ktoré voláme ZEM!
  To si človek zatiaľ nevšimol?
  Že desatoro je od uja Satana? Teda boha a “pána” tohto sveta?
  Áach, a kde ste boli do teraz, že ste nepochopili že desatoro vám káže robiť zle !
  (Ne)zabiješ
  (Ne) pokradneš
  Čo sa v skutočnosti deje? Zabíja a kradne? Hmm A nevite prečo?
  No preto že všetci sme BOHOVIA len o tom nevieme!

  Ále, nechajme čertu čo jeho je !
  Možno sa niekto aj prebudí a povie, JA SOM ten čo za to všetko môže!
  JA SOM začiatok a koniec, JA SOM Alfa a Omega
  JA SOM teda BOH ??? Teda jeho časť, iskra toho celku???? Som všade a nikde a predsa som aj keď vlastne nie som? Ale ak nie som JA, BOH !Ta BOHOM je celí kolektív, vrátane Satana ! Ten totiž,teraz hrá úlohu, akože nášho BOHA ,preto sme ho mali prijať za svojho boha!!! 😀 ! Ale on, vlastne je iba našim trénerom, akože otcom a vychovávateľom, takže je vlastne iba náš starší brat ! A ten nás učí pochopiť že nie sme iba telo, ale v prvom rade iskra toho nádherného celku!
  Pochopiť máme to že nič hmotné nieje tak dôležité ako to duchovné ! Človek si musí uvedomiť ŽE::: JA SOM je vlastne JA SOM
  Ále to už mudrujem a kto by to čítal 😀
  Majte sa Bôžikovia a premýšľajte čo je dôležitejšie DUCH alebo hmota ???
  Ktorú skúsenosť si vezmeš na druhú stranu? Duchovnú ,alebo hmotnú?
  Má rozumu, ten náš tréner:-D
  Ľúbym Hospodina _ Satana , brata , učiteľa , trénera ,boha !!!!!
  Jednoducho NÁS, lebo my sme, JA SOM! 😀
  Aj tak to asi nepochopíte Ježiš mal pravdu keď vravel , “nehovorte im celú pravdu” aj tak to nepochopia ! 😀 Asi bude tiež, Hospodinova rodina:-D

  Ale už vám dám pokoj ! Aj tak sme dosť popletený. Alebo nie????
  OTO

  Odpovedať

 2. Posted by Rajka on 15. mája 2013 at 01:40

  My niesme Bohovia, ale sme jeho súčasť, sme v ňom, a on je v nás. Boh – svetlo, pravda, láska. Nie hospodin, temný mimozemský otrokár, ktorý vytvoril svoju rasu, ktorá mala za úlohu pokoriť a zničiť ľudí, ktorí tu boli už pred Adamom a Evou. Nepodarilo sa! Temné obdobie Noci Svaroga skončilo, je ráno. Začína Deň Svaroga. Temní strácajú silu. Či nevidíš, ako sa všetko rúca? Bude dobre pre dobrých. Ježiš prišiel, aby dal Ducha tým, čo ho nemali, tej rase, tomu kmeňu, ktorý ho ukrižoval. To sám povedal. A posluhovači temnoty všetko prekrútili a použili pre svoje ciele. ,,Hľadajte a nájdete. Žiadajte a dostanete. Klopte a bude vám otvorené.”
  ,,Čo je dôležitejšie DUCH alebo hmota?” Zlá otázka. Dôležitá je aj hmota, lebo to je prejav Boha. Ber to ako subjekt a objekt.

  Odpovedať

  • Všetko je dobré a má svoj význam ! Bez noci by sme si nevážili deň ! Iba človek v EGU (v Antikristovi) Rozdeľuje veci na dobré a zlé 😀 Sme deti BOHA? =Tak sme BOHOVIA !(Samozrejme že BOH má oveľa väčší rozmer) 😀 Ak ľudstvo pochopí kto je a čo tu vlastne robí , tak pochopí že tvorba a skúsenosť je jeho voľba 😀 a nikoho iného 😀 Sám jedinec sa rozhodol a naplánoval čo chce zažiť, v tele človeka, a nikto iný 😀 Je choré obviňovať niekoho iného že za to môže 😀
   Nič sa nedeje náhodou!
   Temný strácajú silu? To človek ich kŕmi jemnejšou energiou ktorú voláme LÁSKA a tak aj oni sú láskavejší 😀
   Ak by nebolo vesmírnych parazitov , toto stredisko by už človek totálne zničil 😀
   Môžeme im iba poďakovať že, sa starajú a čistia tento priestor , konzumujú túto špatnú energiu ktorú človek vo svojej nevedomosti vytvára! 😀
   Vďaka vám súdruhovia temný 😀
   BOH je všetko v danom okamihu TERAZ . Aj dobré aj zlé ! 😀 A tak sa vlastne rozvíja a rastie v plnej kráse. Bez proti pólu by stagnoval !
   Aaach dosť mudrovania !!! 😀
   Inak mám radosť že sú ľudia ako ty ! Že hľadajú a nachádzajú že klopú a je im otvárané!
   Spomenula si Svaroga a zároveň Ježiša . Nemali Védysti náhodou Radovana???
   A zomrel Ježiš naozaj na kríži,alebo žil s Magdalénou a jeho pokolenie je tá vetva čo tu všetko hmotné skupuje???? Tož otázka ???????

  • Kryon prostřednictvím Barbary Bessen, květen 2013
   Buďte pozdraveni, milí přátelé. Jsem Kryon z Magnetické služby. Jste připraveni na další špetku Boha?
   Máte chuť se se mnou ještě hlouběji ponořit do bytí Všeho-co-je? To není úkol pro nízko vibrující rozum. Je to cesta odevzdanosti a důvěry. Určitě jsi už slyšel o starých mistrech, jak toto srovnání vysvětlovali tázajícímu žákovi na příkladu plného šálku. Pokud je šálek plný, nelze už do něj nalít žádnou tekutinu. Šálek se nejprve musí vyprázdnit. Podobně je to i s tebou a tvou cestou k mistrovství. Přichází k tobě veškeré vědění. Neexistuje nic, co by ti bylo upřeno. Otázka jen zní: Jsi připraven přijmout to nové? Je tvůj šálek, tvoje nádoba, tvůj systém čtyř těl připraven propustit všechno to, co se v něm nashromáždilo, abys mohl přijmout to nové? Tím novým je v tomto případě myšlena svoboda. Chceme do tebe vložit nové vědomosti, které vlastně žádným věděním nejsou. Neboť dogmatické vyptávání a učení by opět zaplnilo tvou nádobu. Z toho máme obavu, abys nemísil nové vědění s tím starým, čímž by opět vznikaly vzorce a představy, jichž by ses pevně držel. Například: vyjdeš-li z předpokladu, že cesta k celistvosti je těžká a namáhavá, dokonce strastiplná, pak takové informace, které přebíráš z knih, informujících o tradičních metodách rozšíření vědomí, v tobě budou pravděpodobně podporovat a vyživovat staré vzorce. Rozumíš, co tím mám na mysli?
   V uplynulém měsíci jsme vám vložili do rukou nástroje, které vám mohou pomoci; nemusíte je však využívat. Tvé Vyšší já, jež je ti nejbližší na schodech k celistvosti, ví, co teď potřebuješ, co je pro tebe dobré. Věz, že pokud se přecpáváš vědomostmi o cestách k poznání, jež jsou sice obecně pravdivé, avšak v této době už poněkud překonané, pak tyto informace v tobě mohou živit staré uložené vzorce, věci, které se stále ještě nacházejí ve zpola naplněném šálku.
   Doporučujeme ti následující: Pokud se budeš v klidu zabývat svým současným životem, pokud možno v hlubokém spojení se svým srdcem nebo dokonce s vnitřním napojením na tvé Vyšší já, Posvátné srdce, sídlo tvého Vyššího já, pak k tobě budou odtamtud přicházet rady, jež ti ukáží cestu. Pak můžeš přesně vnímat nebo slyšet, co dalšího je v tvém životě na řadě a jaké dualistické prožitky je třeba urovnat, aby tvá pozemská noha mohla lehčeji kráčet životem. Chápej mě správně: není to myšleno tak, že bys vůbec neměl žít pozemským životem. To je velký omyl, který částečně pochází z hnutí New Age. Tento chybný závěr ti může způsobit mnoho starostí a problémů navíc. Jde o to žít svůj život tady, avšak s interdimenzionální nohou ve tvé božské moudrosti. To se ti možná může zdát nemožné. Avšak když si to vyzkoušíš, třeba i na drobných problémech či zádrhelech všedního dne, pocítíš, že už tak rychle neupadáš do nářků na své trápení, nepropadáš hněvu či totálnímu popírání své spirituality. To poslední by znamenalo propad na vahách duality směrem dolů. Je skutečným uměním propojovat jednu nohu s tou druhou. Tohle vám musíme stále znovu a znovu klást na srdce. Vyzkoušej si to. Teď, nejlépe hned.
   Podívej se, jaké záležitosti tíží nebo tísní tvé srdce, způsobují tlak či stažení žaludku. Jaké starosti tě trápí v každodenním životě, v manželství, v povolání nebo v přátelství? Nahlédni do hloubky a popros své Vyšší já, aby ti pomohlo při hledání důvodů a poradilo, co je třeba udělat. V tvém životě neexistuje nic, co bys nemohl nahlédnout a transformovat. Znáš to sám z minulosti: některá dramata se vyřeší, dáš-li jim čas. Jiná odejdou, když si dáš na čas a nerozhoduješ se ukvapeně. Nebo tě ve spánku či v klidu napadne, jak to můžeš řešit. Nyní nastalo časové okno, kdy můžeš své starosti zpracovávat ještě jinak. Ponoř se do sebe, do svého Posvátného Vyššího srdce, k tomu jsme ti dali už hodně návodů (v knihách i měsíčních channelingách) a popros svou vyšší instanci, aby ti pomohla k jinému, vyššímu úhlu pohledu na tvé starosti. Jakým způsobem jsi spojen s lidmi nebo záležitostmi, které tě trápí? Proč tě to potkalo právě teď nebo to už trvá delší dobu? Co je potřeba udělat, abys to mohl propustit? Možná už nastal vhodný okamžik, abys změnil svůj život ve smyslu jiné práce, přestěhování nebo změny svého okolí. To vše pocítíš a zároveň budeš vědět, co je třeba udělat.
   Při řešení a změnách se ti dostane pomoci. Děje se to tzv. synchronicitami. Ve správný moment ti někdo zatelefonuje nebo se setkáš s někým, kdo ti pomůže vyjasnit nějakou záležitost či starost. Pozoruj se z nadhledu a sleduj, jak podivuhodně účinkuje tvůj čistý záměr. Čistým záměrem mám na mysli upřímný a poctivý úmysl něco vyřešit, ukončit nebo zahájit. Bez postranních myšlenek nebo nízkých úmyslů ega. Pokud si z hloubi duše přeješ se uzdravit, vyřešit manželské problémy nebo konečně najít cestu k nové práci, pak se to stane. Jen se ještě jednou pozorně podívej, zda skutečně chceš své problémy a starosti propustit. Nebo zda tvé ego, tvé osobnostní já, třeba i rádo netrpí nebo se nechá zneužívat. Nevěřil bys, kolik lidí trpí nebo se sebou nechají špatně zacházet a dokonce si v tom i trošku libují! Možná proto, že chtějí přitáhnout pozornost? Proto je důležité vyjasnit si i tento aspekt tvého problému.
   Ta nádherná vysoká energie, která nyní proudí na Zem, kterou také nazývám “Zlatou vlnou”, čistí všechna energetická pole, jak to tvé, tak pole Země, a zároveň také pomáhá a podporuje procházení tímto procesem. To, co se nyní děje ve vnějším světě, se děje i ve tvém nitru a ve tvých uložených vzpomínkách. Jde o božské čištění, propouštění všeho starého a odevzdávání se Bohu.
   Důvěřuješ Bohu v sobě, že ví, co je pro tebe dobré? Nejsi od Boha oddělen, neboť ty sám jsi Bohem; každý jím je. Ty sám určuješ, jak se bude odvíjet tvůj život, nikdo jiný, resp. neměl bys připustit, aby o tvém životě rozhodoval někdo jiný. Nechat se utiskovat nebo žít v nedostatku, to není nic, co přichází zvenčí, to vychází z tebe samotného. Nikdo ti nebrání v tom, aby ses změnil. Jen ty sám, pokud si myslíš, že to nejde nebo že nemůžeš jednat jinak. Nereptej tolik, že něco nemáš a že bys to chtěl, protože to jiní mají. Raději se podívej, proč to nemáš. A ptej se, zda to, co mají jiní, skutečně potřebuješ, nebo zda by to naopak spíš nebránilo tvému vývoji. Člověka nedělá bezpodmínečně šťastným krásný dům, šťastný může být i v malé chatrči. To míním i symbolicky. Tvé Vyšší já nemá nic proti luxusu a podobným věcem, které tě mohou potěšit. Pokud se však za tím honíš přes mnohá úskalí, pak není dobré snažit se je zdolat. Raději se podívej, proč tu ta úskalí jsou. Možná sis je sám vytvořil?
   Na cestě k rozšířenému vědomí je důležité pochopit, že k onomu vytouženému vysvobození z nepříjemností duality je třeba přestat posuzovat a hodnotit. Nevyplatí se usilovat o to jen z toho důvodu, že ostatní míní, že je to zapotřebí. Ty sám musíš vnímat uvnitř sebe, co by tvůj život mohlo zpříjemnit. Každý cítí individuálně, co jej naplňuje. Jeden rád pobývá v přírodě a naslouchá bzučení včel, jiný zas kutí ve své sklepní dílně a to jej uspokojuje. Další zas miluje svou práci, rád se zabere do tvůrčí energie a užívá si to, co pro jiného může znamenat každodenní stres. Co je lepší? Nic není lepší. Vše je cestou k sobě. I když je to tmavá sklepní dílna, nad kterou jiný kroutí hlavou. Dovolím si tu uvést jednu lidovou moudrost:
   “Kdo chce kam, pomozme mu tam!”
   Jak by mělo vypadat nebe na Zemi? Nerozhlížej se kolem sebe ani nečti e-maily o tom, jaké jobovky zas vypouští svět médií. Ne všechno je takové, jak to vypadá, a ne vše je třeba strávit nebo přijmout tak, jak se to nabízí. V bezpečí kráčí ten, jenž si zařídí život podle svého vnitřního Boha, neboť ten dokáže vykouzlit ve svém životě mír. “Jenže mně chybí víra”, může namítnout některý probouzející se člověk. Co se musí ještě stát, abys uvěřil? Co ti brání v tom věřit, že na Zemi začíná úplně jiná, nová éra a že se všichni toho zázraku smí zúčastnit? Jen je třeba na tuto skutečnost zaměřit svou pozornost a neptat se po důkazech.
   Přece jen však myslím, že existuje jeden důkaz, který můžeš vnímat, když se ponoříš do “Zlaté vlny”, která nyní zaplavuje a transformuje Zemi (návody jsou v posledních knihách Barbary Bessen i na CD). Kdo se této vlně oddá pln úžasu a bez jakéhokoli očekávání, zažije, co centrum galaxie nyní přichystalo pro lidstvo a Zemi: novou vysoko vibrující energii, která vše mění a dává Zemi a lidstvu velkou příležitost vstoupit do Jednoty. To, co jinak trvá miliony let, se tady může stát během několika roků: Vzestup do vyšší dimenze.
   Nechceš oslavit tuto cestu a své znalosti o ní? Nechceš skákat radostí jako malé dítě a konečně odložit stranou své hloubání a hodnocení? Užívej si života, neboť je velmi vzácný a jedinečný. Kolik mimozemských sourozenců by zde rádo bylo a prožívalo toto jedinečné dění v této časti vesmíru. Užívání si, radost a smích jsou těmi nejlepšími klíči pro požehnaný život v době Vzestupu.
   V hluboké lásce a sounáležitosti,
   KRYON
   Přijala Barbara Bessen v květnu 2013. Článek je volnému, nekomerčnímu užití, změny v textu nejsou povoleny. Z německého originálu http://www.barbara-bessen.com/kryon-channeling-mai-2013/ pro http://www.novoucestou.cz p

 3. Riadne hlboké diskusie na zamyslenie článok mi skoro vyrazil dych pretože čo sa v ňom píše a tie komentáre pod ním. no neviem, je to náročné urobiť si nezávyslý názor teraz

  Odpovedať

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s

%d bloggers like this: